Nízkonákladové aerolinie Air Berlin, nabízí zpáteční letenky z Vídně do Říma za 1 974 Kč, cena těchto zpátečních letenek je včetně všech poplatků, ovšem volné lety za tuto cenu jsou až v listopadu, pak v prosinci 2010 a lednu 2011.

Letecký dopravce Austrian Airlines, nabízí zpáteční letenky z Vídně do Říma za 2 770 Kč, cena těchto zpátečních letenek rovněž obsahuje všechny poplatky a volné termíny jsou na duben, květen a červen 2010.

Nízkonákladové aerolinie Smart Wings, nabízí zpáteční letenky z Prahy do Říma za 3 302 Kč, cena je opět za zpáteční letenky včetně všech poplatků, rezervovat lze letenky na duben, květen a červen 2010.

Akční letenky Řím rezervace (pod odkazem najdete nabídku Air Berlin, Austrian Airlines i Smart Wings s nabídkou letenek Praha – Řím a Vídeň Řím).

Letiště Řím a doprava z letišť do centra Říma

Letiště Fiumicino, celý název Letiště Leonarda da Vinciho Řím-Fiumicino (největší letiště celé Itálie), doprava do centra Říma z letiště:

Vlak Leonardo Express – odjíždí každých 30 minut na hlavní nádraží Řím.

Městské vlaky – které přímo navazují na metro a jsou nejlevnější jízdné je 5,50€ + 1€ za metro.

Autobusová doprava – autobusy jezdí sedmkrát denně.

Letiště Ciampino Airport, doprava z letiště do centra Říma:

Autobusy – COTRAL/Schiaffini – autobusy z letiště na stanici metra Anagnino, lístek stojí 1.20€, metro pak 1€, Autobusy jezdí každou hodinu, nebo každých 30 minut v pracovní dny (mezi 8-12 hodinou a mezi 16-20 hodinou)

Terravision – přímé autobusy, tyto autobusy jsou vyhrazeny pouze pro některé aerolinky. Cena jízdenky je 8€, zpáteční jízdenka stojí 13.50€. Autobusy jezdí 20x za den, cesta do centra trvá okolo 40 minut.

Sit Bus Shuttle – cena je přibližně 6€, zpáteční jízdenka stojí 10€. Tyto autobusy jezdí zhruba 25x denně a cesta trvá cca 40 minut.

Schiaffini – taktéž autobusová (méně častá) doprava asi o 1€ levnější, než Sit Bus Shuttle.

Řím

Řím (italsky a latinsky Roma, přezdívaný též Věčné město) je hlavní město Itálie, oblasti Lazio a provincie Roma. Je jedním z nejstarších měst Evropy, na území města leží samostatný stát Vatikán.