Air Berlin V rámci akční nabídky nízkonákladové letecké společnosti Air Berlin máte nyní možnost navštívit jednu z těchto evropských metropolí za necelé dva tisíce, tedy z výjimkou Paříže kde lze zpáteční letenku rezervovat za 2 015, Kč. PODOTÝKÁM ŽE CENY JSOU ZA LETENKY ZPÁTEČNÍ A ZAHRNUJÍ VEŠKERÉ POPLATKY A TAXY. S mládežnickými, nebo jinými slevami již u této akční nabídky nelze počítat. Přestože je Air Berlin nízko-nákladová letecká společnost, nabízí během letu občerstvení, nebo (německý) tisk ke čtení. Více o Air Berlin se dočtete níže.

Akční letenky z Vídně – ceny a termíny:

  • Zpáteční Vídeň – Řím 1 949 Kč, odlet – leden, únor, březen 2011
  • Zpáteční Vídeň – Miláno 1 958 Kč, odlet – listopad, prosinec, 2010 a leden 2011
  • Zpáteční Vídeň – Nice 1 970 Kč, odlet – leden, únor, březen 2011
  • Zpáteční Vídeň – Paříž 2 015 Kč, odlet – leden, únor, březen 2011

Rezervovat, nebo si popřípadě ověřit konkrétní volné termíny můžete na akční letenky TipTravel.cz.

Letiště Vídeň Schwechat (Vienna International Airport) – vyčerpávající informace v českém jazyce (Check-in, příjezd, parkování a mnohem více).

Air Berlin – německá nízkonákladová letecká společnost sídlící na berlínském letišti Tegel. Low Cost Air Berlin je dnes po Lufthanse druhou největší aerolinkou Německa. Aerolinky byly dvakrát vyhlášena nejlepší nízkonákladovou leteckou společností v Evropě a v roce 2006, získaly také ocenění – nejlepší světový nízko-nákladový dopravce. Přestože je Air Berlin nízko-nákladová letecká společnost, nabízí během letu občerstvení. Aerolinka má pro své časté zákazníky slevový program s názvem Topbonus.