Akční letenky do Kodaně s ČSA, letenky Praha – Kodaň 2 542 Kč, popřípadě Brno – Kodaň 4 525 Kč, cena letenek je včetně poplatků za zpáteční letenky. Minimální délka pobytu 2 dny, nebo noc ze soboty na neděli. Maximální délka pobytu 12 měsíců.

Neváhejte a rezervujte, na červen a červenec už je možné rezervovat jen velmi omezené množství letenek, za tuto cenu (pro odlety z Prahy).

Pro odlety z Brna je možné vybírat z větší nabídky a to na květen, červen i červenec.

Nabídka / Rezervace ČSA akční letenky Kodaň.

Kodaň (dánsky København, anglicky Copenhagen, německy Kopenhagen) je hlavní a největší město Dánska. Kodaň leží na východním pobřeží ostrova Sjælland a částečně na ostrově Amager. Od roku 2000 je Kodaň spojena mostem se švédským městem Malmö. Ve městě žije asi 500 000 obyvatel, v celé městské aglomeraci přibližně 1,2 milionu obyvatel. Nejznímější turistických atrakcí Kodaně je bronzová socha malé mořské víly, která stojí v mořské zátoce u Churchillova parku. V blízkosti sochy je historická přístavní pevnost Kastellet ze 17. století. Minulost malého skandinávského království připomínají zámky Rosenborg, Christiansborg a Amalienborg. V Kodani Sídlí dánská královna.


Zobrazit místo Kodaň na větší mapě