Napříč rezervačními systémy nyní naleznete poměrně zajímavé lety ze středoevropského regionu do albánské Tirany, přičemž ryzí cestovatele by mohly zaujmout lety z Prahy, ty totiž při cca dvacetihodinových přestupech, umožňují krátkou prohlídku Pisy a Benátek.

Lufthansa přímé lety Mnichov – Tirana od €113 (2 930 Kč), dostupnost říjen 2013 až duben 2014, rezervujte na Opodo.de a Expedia.de.
Mnichov-Albanie

Alitalia letenky Praha → Pisa → Tirana → Benátky → Praha s využitím PK za 4 736 Kč, dostupnost září 2013 až březen 2014 rezervujte na Pelikan.cz.
prg-pisa-tirana-benatky-prg

Máte-li zájem o vyhledání konkrétního termínu, zanechte vzkaz v diskuzi níže.

autopůjčovny ubytování

Vízum není potřeba: Občané Slovenska a ČR nohou do Albánie cestovat bez víz a při vstupu do země nejsou povinni uhradit žádný poplatek.

ČR ↔ Mnichov: Na mnichovské letiště jezdí z ČR autobus společnosti Student Agency. Prahu a Mnichov nově propojují také němečtí autobusoví dopravci – více ve fóru. Zpáteční jízdenka na mnichovské letiště z Prahy vás u Student Agency přijde na cca 1 500 Kč, s německými dopravci se z Prahy do centra Mnichova a zpět dopravíte již od 1 000 Kč. Cenově zajímavá je také Včasná jízdenka ČD.