Vážení cestovatelé, na nové lince Ryanairu z německého Memmingenu do Gyumri (Arménie) jsou právě v prodeji letenky od 48 EUR. Letiště odletu (Memmingen) leží zhruba 120 km od Mnichova, několik informací o dopravě na letiště naleznete v textu níže.

  • Nejlevněji v BŘEZNU, DUBNU a KVĚTNU 2020
  • Prodej do aktualizace tarifu či vyprodání míst
  • Byl let zrušen, zpožděn, máte jiný problém? – Vaše nároky

Ubytování a Autopůjčovny

Doprava do Memmingenu

Jediná možnost jak se dostat na letiště v Memmingenu (mimo auta) je cesta z Prahy nebo Plzně přes Mnichov s přestupem. K cestě do Mnichova využijte autobusy společností RegioJet a FlixBus či vlakové spoje. Z Mnichova jezdí na letiště Memmingen Allgäu Airport Express, zastávka se nachází u hlavního vlakového nádraží na ulici Arnulfstrasse. Levné parkování u letiště pak naleznete na webu Parkvia.com.

Bez víz

Turistický pobyt v Arménii do 180 dní během jednoho roku.

Zavazadla

Cena zahrnuje přepravu příručního zavazadla s max. rozměry 40x20x25 cm. Pokud si zakoupíte prioritní nástupu do letadla (€6 až €14 za jeden směr, v závislosti na termínu cesty), pak si můžete na palubu vzít další zavazadlo do 10 kg (s max. rozměry 55x40x20 cm). Odbavené zavazadlo (s max. rozměry 55x40x20 cm) do 10 kg, zle přikoupit za €10 až €25 za jeden směr, v závislosti na termínu cesty. Ceny platí při zakoupení zavazadel na webu aerolinky spolu s rezervací letenky. Na letišti jsou ceny daleko vyšší.