Sestavit velmi zajímavou kombinaci letenek a kvalitního ubytování lze při výletu do italské Boloni. Historické město a okolí můžete navštívit (např. na 3 dny) již od 2 195 Kč s odletem z Vídně či od 2 495 Kč s odletem z Prahy. V ceně je zahrnuto ubytování ve skvěle hodnoceném 4* hotelu luxusního řetězce Ramada se snídaní, jenž disponuje (bohužel za poplatek) také wellness centrem.

  • 4* Hotel Ramada Encore od €99 / pokoj pro 2 na 2 noci –› ThomasCook.de
  • Cesty od ČERVENCE do LISTOPADU 2019
  • O sestavení balíčku si napište v diskuzi (uveďte počet cestujících a odletové letiště)
  • Rezervovat hotel na Thomascook.de nyní zvládne každý, a to díky našemu detailnímu průvodci

Tipy na výlety za skvělé ceny

V jediném termínu (27.-29. června) je dostupný 3* hotel Mediterraneo přímo u písečné pláže v městečku Lido di Savio. All inclusive pobyt (na 2 noci) je dostupný zde (klik) jen za €138 / pokoj pro 2 na 2 noci (+ 2€/os./noc turistická daň splatná na místě). Dopravu z Boloni naleznete pod tímto odkazem, při cestě autobusem během přestupu určitě prozkoumejte malebné městečko Forli.

Druhým tipem je výlet do přímořského města Rimini. Výborně hodnocený 4* hotel Polo přímo u pláže je v prodeji (v jediném termínu 30.6.-1.7.) se snídaní za pouhých €40 (+ 3€/os./noc turistická daň splatná na místě) zde (klik). Z Boloni do Rimini opět využijte hromadnou dopravu.

Doplňující informace

Počet pokojů za zmíněné ceny je omezený, obecně tedy platí, že top ceny (na totožný termín) dosáhnou jen ti první z Vás.

Doprava na vídeňské letiště

Vyčerpávající informace naleznete pod tímto odkazem.

Ubytování v Boloni

Bolona Cena uvedená cestovní kanceláří nezahrnuje městskou daň ve výší €3 na osobu za noc, v našem příspěvku je však do celkové ceny již započtena.

Letenka z Prahy

BLQ Cena zahrnuje přepravu 2 příručních zavazadel.