Za velmi zajímavé peníze můžete koncem letních prázdnin vyrazit na prodloužený víkend do Milána. Letenky společnosti Ryanair v kombinaci s 3* hotelem v samotném centru města (s úsporou 60% oproti ceně zavedených prodejců) pořídíte již od 2 320 Kč.

K dispozici jsou dvoulůžkové a čtyřlůžkové pokoje na dva termíny od pátku do pondělí s odletem z Brna (23.-26.8. a 30.8.-2.9.), z Prahy pouze 30.8.-2.9., první termín s příplatkem 700 Kč.

  • 3* Hotel Allegroitalia (23.-26.8.) od €106 / pokoj pro 2 / 3 nociThomasCook.de
  • 3* Hotel Allegroitalia (30.8.-2.9.) od €112 / pokoj pro 2 / 3 nociThomasCook.de
  • Rezervovat hotel na Thomascook.de nyní zvládne každý, a to díky našemu detailnímu průvodci

Doplňující informace

Počet pokojů za zmíněné ceny je omezený, obecně tedy platí, že top ceny (na totožný termín) dosáhnou jen ti první z Vás. Doporučujeme proto nejdříve zaplatit ubytování kartou, a co nejdříve po jeho potvrzení (získáním voucheru obvykle nejpozději do příštího dne) přikoupit letenky. Berte prosím celý tento příspěvek jako inspirativní, letenek na dané termíny je nyní dost, neručíme však za případné vyprodání míst v nejnižší cenové kategorii během čekání na voucher.

Ubytování v Miláně

Milano Cena uvedená cestovní kanceláří nezahrnuje městskou daň ve výší €4 na osobu za noc, v našem příspěvku je však do celkové ceny již započtena.

Letenka z Brna

BGY Cena zahrnuje přepravu příručního zavazadla o rozměrech 40x20x25 cm.


Porovnání cen

Úspora až 70 %, bonus až 5 000 Kč.

POROVNÁNÍ CEN