(Aktualizace 29.11. 5:00 hodin, přestože tarif na bravofly.de je stále dostupný rezervace jsou rušeny – pravděpodobně se jedná o chybu v rezervačním systému.) Za tuto neuvěřitelnou cenu je „k mání“ pouze jeden termín (6. ledna až 11. ledna 2011), přičemž přestože se jedná o přestupní let přes Mnichov, lety z Mnichova za podobnou cenu dostupné nejsou. Ovšem na zpáteční cestě si let můžete zkrátit a „vystoupit“ již v Mnichově, problém by neměl být ani odletět z Mnichova (let Berlín Mnichov vynechat). Letenky rezervujte Bravofly, přičemž cena €53 (v přepočtu 1 364 Kč) by měla být konečná a zahrnuje taktéž přepravu standartních zavazadel (dle podmínek aerolinií Air Berlin) jenž let operují. Platbu na Bravofly lze provést pomocí standardní platební karty, ale i skrze PayPal.

Autobusovou dopravu mezi ČR Berlínem, či popřípadě Mnichovem si můžete zajistit na Eurolines.cz, hodit se mohou také tipy na ubytování poblíž Letiště Berlín-Tegel.

Ubytování v Tel Avivu, nebo po celém Izraeli si můžete, bez rezervačních poplatků a s možností bezplatného storna, zaknihovat na Booking.com.

Izrael vstupní formality, čeští státní příslušníci se při vstupu do Izraele musí prokázat cestovním pasem platným minimálně 6 měsíců po předpokládaném návratu z Izraele. Před vstupem na izraelské území musíte vyplnit registrační kartu a počítejte s tím, že budete dotazováni na hotel v kterém budete ubytováni.