Na prosinec 2012 si můžete zarezervovat jednosměrnou letenku Ryanairu za 198 Kč, pakliže si zarezervujete zpáteční let, v ideálním případě za rezervaci zaplatíte 859 Kč. Uvedené ceny platí pouze v případě že za letenku zaplatíte pomocí MasterCard Prepaid a budete cestovat pouze s příručním zavazadlem. Nevlastníte li platební kartu MasterCard Prepaid za jednosměrný let zaplatíte navíc 156 Kč a za let zpáteční 312 Kč.

Levné ubytování v Londýně vyhledáte na Booking.com, přičemž za online zaknihování ve většině případů nebudete platit rezervační poplatek, zarezervované ubytování zaplatíte až po příjezdu na hotel či hostel a můžete jej kdykoli před příjezdem zrušit.

Lety Ryanairu přistávají na letišti Londýn Stansted jenž s centrem Londýna spojuje vlak STANSTED EXPRESS, ten staví přímo u odbavovací haly. Cesta v STANSTED EXPRESSu do centra Londýna na nádraží Liverpool trvá cca 45 minut. Vlak z letiště vyjíždí každých dvacet minut, nutné je ovšem počítat s noční přestávkou vlaku a to v době 00:30 až 05:30 hodin.