Brussels Airlines Brussels Airlines – letecká společnost s dlouholetou zkušeností na africkém trhu a specialista na africké destinace od 28.3. 2011 navyšuje počet spojení mezi Prahou a Bruselem na celkem 4 denně . Nový ranní odlet z Prahy v 6:45 (přílet do Bruselu v 8:15) umožní pohodlné spojení do 18 destinací v Africe.

Zpáteční odlet z Bruselu ve 21:00 (přílet do Prahy ve 22:30) bude využíván zejména pro jednodenní návštěvy tohoto hlavního města Evropy nebo jako hladký přestup z některé z našich 70 evropských metropolí.

Brussels Airlines
Brussels Airlines je belgická letecká společnost, která má za sebou více než 80ti letou zkušenost v letectví a nabízející nejširší výběr letů do a ze své základny na bruselském letišti. Se svými 3000 zaměstnanci a 51 letadly operuje asi 300 letů denně, zajišťujíc spojení hlavního města Evropy s 70 významnými evropskými a 20 africkými letišti. Spojení mezi Prahou a Bruselem je třikrát denně (od 28.3. čtyřikrát denně).

Brussels Airlines nabízejí volbu mezi business třídou (b.business), flexibilním a komfortním produktem “b. flex economy+” a nízkonákladovým produktem “b.light economy”. Ve spolupráci se svými partnery navíc létají do těchto dálkových destinací: Spojených arabských emirátů, Číny, Thajska, Indie, Toronta a 33 severoamerických měst s přestupem v New Yorku nebo Chicagu. Dne 9. prosince 2009 vstoupily Brussels Airlines do Star Alliance.