Zdají li se vám letenky do New Yorku z Prahy či Vídně drahé, zkuste třeba let American Airlines z Budapešti. Na listopad můžete zarezervovat letenku z hlavního města Maďarska do NYC a zpět (se slevou u Pelikána) za 9 106 Kč, viz tento náhled rezervace. Přičemž v této ceně jsou zahrnuty veškeré poplatky a taxy jakož i přeprava standardních zavazadel.

Letenky Budapešť New York a zpět za 9 106 Kč ⇒ Pelikán.cz

Jak na slevu – v kroku rezervace č. 3 klikněte v levém sloupci na ikonu u „Vložte slevový kupon“ a vyplňte slevový kód: dáreček2011, případným kliknutím na křížek u pojištění jej zrušte (ušetříte tak další finance).

Ubytovani Ubytování New York ⇒ HostelWorld.com & Booking.com
Tipy ⇒ levné ubytování v New Yorku na Manhattanu.

Doprava na letiště do Budapešti - například zpáteční autobusovou jízdenku Praha - Budapest - Praha u Eurolines zakoupíte již za 630 Kč. Z nádraží Budapešť Nyugat pak jezdí každých 20 minut na letiště vlak. Z trasy metra M3 a stanice Kőbánya-Kispest, jezdí každých 10-20 minut na letiště autobus (Autobus číslo 200 na terminál 2, autobus číslo 93 k terminálu 1). American Airlines zavazadla - bezplatně přepravované odbavené zavazadlo smí vážit maximálně 23 kg, bezplatná přeprava odbavených zavazadel se netýká vnitrostátních letů po USA. Příruční zavazadlo max. 114 cm (délka + šířka + výška), bez omezení hmotnosti. Cestující si dále může do letadla vzít věci osobní povahy jako kabelku či laptop, tyto se ovšem musejí vejít pod sedadlo před ním.


Porovnání cen

Úspora až 70 %, bonus až 5 000 Kč.

POROVNÁNÍ CEN