Porovnejte ceny cestovního pojištění, pro jednotlivce, rodinu, nebo skupinu. Celý proces, včetně uzavření smlouvy, nezabere více než dvě minuty. Nabídka zahrnuje také pojištění na celý rok pro více cest.

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ se SLEVOU až 50 %

POROVNAT POJIŠTĚNÍ!

Doporučujeme balíček Dovolená letadlem od pojišťovny Slavia a balíček Excellent od pojišťovny AXA. Tyto produkty zahrnují také finanční kompenzace za zpoždění či zrušení letu, COVID-19, taxi, hotel a podobně.

Cestovní pojištění

Balíček Excellent od pojišťovny AXA

Cestovní pojištění například zahrnuje pojištění právní ochrany až do hodnoty 100 tisíc korun, pojištění poškození, zničení, zpoždění, odcizení a ztráty zavazadel, pojištění zpoždění a zrušení letu, předčasného návratu či pojištění poškození, zničení, odcizení a ztráty cestovních dokladů. Funguje zde také pestrá nabídka připojištění, která se týká například tzv. rizikových sportů. Nově pak pojištění chrání i v případě, že klient onemocní COVID-19. Nonstop asistenční služba je u AXA samozřejmostí.

  • Až 500 milionů korun jako celkový limit, stomatologické ošetření až do hodnoty 13 000 Kč.
  • Trvalý následek úrazu je pojištěn na milion korun, smrt následkem úrazu na polovinu částky.
  • Celkový limit pojištění zavazadel činí 40 tisíc korun, limit na jednu konkrétní věc je 20 000 Kč.

K dispozici je pak trojice variant – jednorázové pojištění (na nejvýše 90 dnů), roční pojištění, které je
pro opakované výjezdy a trvá 365 dní, samozřejmě s možností prodloužení nebo tzv. rodinné pojištění, určené pro dvě dospělé osoby a jejich děti, které je také vhodné pro častější zahraniční cesty. Cenu cestovního pojištění zjistíte po zadání údajů zde.

Balíček Dovolená letadlem od pojišťovny Slavia

Cestovní pojištění například zahrnuje zajištění hotelu, taxi a občerstvení, zajištění alternativní dopravy. Pojištění poškození, zničení, odcizení a ztráty zavazadel.

K dispozici je asistenční balíček, jenž nabízí monitoring klientova letu a pokud při něm dojde k něčemu nestandardnímu, Slavia pojišťovna je připravena okamžitě pomoci – její zástupci dokonce kontaktují klienta sami. Asistenční služba může vyřešit nejen zrušení letu, kdy klient s rodinou zůstane v cizí zemi nezaopatřen, ale i dopravu do ubytování, odvoz zpět na letiště a podobně. Pojištění zahrnuje také odškodného od letecké společnosti v případě, že dojde ke zrušení nebo výraznému zpoždění letu. Cenu cestovního pojištění zjistíte po zadání údajů zde.

Cestovní pojištění na rok

Cestovní pojištění na několik cest v průběhu roku nabízí pojišťovna AXA, a to ve variantách Excellent, Standard a Mini. Ceny ročního pojištění začínají na 806 Kč, nejlepší varianta Excellent stojí 1 529 Kč. Nabídku cestovního pojištění na rok pro více cest zobrazíte po zadání údajů zde.

Cestovní pojištění pro cesty letadlem

Pojištění pro cesty letadlem by mělo zahrnovat: Pojištění zavazadel, cestovních dokladů, zpoždění a zrušení letu, právní ochrany, úrazu, rekreačních sportů, záchranných akcí, odpovědnosti, krytí léčebných výloh, repatriace a asistenční služby. Důležité je sledovat limity jednotlivých pojistných událostí. V případě potřeby zvolte připojištění nebezpečných sportů, například pro lyžování a snowboarding mimo sjezdovky, snowtubbing, skikros, kayaking na divoké vodě a podobně.

Evropský průkaz zdravotního pojištění

Především na cestách po zemích Evropské unie, nezapomeňte na Evropský průkaz zdravotního pojištění. Zejména ve státních zdravotních zařízeních, Vám na jeho základě, bude poskytnuta stejná zdravotní péče, jako místním obyvatelům, to znamená zdarma, nebo za poplatek v řádu několika desítek eur.

Evropský průkaz zdravotního pojištění