Máte-li v létě namířeno do Chorvatska, možná Vás osloví tarif nízkonákladových aerolinií Ryanair z Vídně. Letenky do Zadaru dopravce nabízí za (v přepočtu) 1 306 Kč. Jak na letenky v průběhu korona krize, mrkněte zde. Pokud do Zadaru vyrazíte, nenechte si ujít výlet lodí do naprosto unikátního ostrovního světa a národního parku, Kornati.  • Letenky Vídeň ⇆ Zadar za 48 EUR –› Ryanair.com
  • Cesty od ČERVENCE 2020
  • Prodej do aktualizace tarifu či vyprodání míst

Autopůjčovny a pojištění

Ubytování

Doprava na vídeňské letiště

Využít můžete autobusy společností RegioJet, FlixBus a Leo Express či vlakové spoje (vlak s přestupem). Levné parkování u letiště naleznete na webu Parkvia.com.

Zavazadla

Cena zahrnuje přepravu příručního zavazadla s max. rozměry 40x20x25 cm. Pokud si zakoupíte prioritní nástupu do letadla (€6 až €14 za jeden směr, v závislosti na termínu cesty), pak si můžete na palubu vzít další zavazadlo do 10 kg (s max. rozměry 55x40x20 cm). Odbavené zavazadlo (s max. rozměry 55x40x20 cm) do 10 kg, zle přikoupit za €10 až €25 za jeden směr, v závislosti na termínu cesty. Ceny platí při zakoupení zavazadel na webu aerolinky spolu s rezervací letenky. Na letišti jsou ceny daleko vyšší.