Síť destinací aerolinií Czech Connect Airlines se rozšiřuje. Novou destinací jsou Atény, kam společnost zavádí od 23. června 2011 pravidelnou přímou linku z Prahy. Cena zpáteční letenky v ekonomické třídě bude začínat na částce 4 990,- Kč včetně všech poplatků.

Linka bude provozována vždy ve čtvrtek a neděli, s pravidelným odletem z Prahy v 9:40, příletem do Atén ve 13:15, odletem z Atén ve 14 hodin a návratem do Prahy v 15:55 místního času, což umožní cestujícím víkendové, týdenní i desetidenní pobyty.

Czech Connect Airlines je nově se prosazující Česká letecká společnost nabízející lety z Prahy, Brna a dalších českých letišť do EU a Ruska. CCA do konce roku 2010 působila pod názvem Central Charter Airlines a zabývala se výhradně charterovou přepravou. Od letošního ledna společnost používá název Czech Connect Airlines a kromě charterové přepravy provozuje pravidelná letecká spojení.

Během letu cestující CCA i v ekonomické třídě mohou ochutnat z menu mezinárodní kuchyně, které je průběžně aktualizováno. Součástí podávaného občerstvení je také výběr alkoholických i nealkoholických nápojů.

Bezplatně jsou v ekonomické třídě přepravována odbavená zavazadla do 15kg, u vybraných tarifů až 23kg a v Comfort class až 30kg. Každý cestující má také nárok na bezplatnou přepravu palubního zavazadla, jehož váha nepřesáhne 8kg.

Letenky Czech Connect Airlines můžete rezervovat na flycca.net