Síť destinací aerolinií Czech Connect Airlines se rozšiřuje. Novou destinací jsou Atény, kam společnost zavádí od 23. června 2011 pravidelnou přímou linku z Prahy. Cena zpáteční letenky v ekonomické třídě bude začínat na částce 4 990,- Kč včetně všech poplatků.

Linka bude provozována vždy ve čtvrtek a neděli, s pravidelným odletem z Prahy v 9:40, příletem do Atén ve 13:15, odletem z Atén ve 14 hodin a návratem do Prahy v 15:55 místního času, což umožní cestujícím víkendové, týdenní i desetidenní pobyty.

Czech Connect Airlines je nově se prosazující Česká letecká společnost nabízející lety z Prahy, Brna a dalších českých letišť do EU a Ruska. CCA do konce roku 2010 působila pod názvem Central Charter Airlines a zabývala se výhradně charterovou přepravou. Od letošního ledna společnost používá název Czech Connect Airlines a kromě charterové přepravy provozuje pravidelná letecká spojení.

Během letu cestující CCA i v ekonomické třídě mohou ochutnat z menu mezinárodní kuchyně, které je průběžně aktualizováno. Součástí podávaného občerstvení je také výběr alkoholických i nealkoholických nápojů.

Bezplatně jsou v ekonomické třídě přepravována odbavená zavazadla do 15kg, u vybraných tarifů až 23kg a v Comfort class až 30kg. Každý cestující má také nárok na bezplatnou přepravu palubního zavazadla, jehož váha nepřesáhne 8kg.

Letenky Czech Connect Airlines můžete rezervovat na flycca.net


Porovnání cen

Úspora až 70 %, bonus až 5 000 Kč.

POROVNÁNÍ CEN