Přestože dopravce easyJet začátkem tohoto roku začal „trestat“ jakýkoliv způsoby platby, v několika případech lze zakoupit zpáteční let z Prahy do Paříže za částku nepřevyšující 2 000 Kč, přičemž cey z náhledu níže jsou platné pouze v případě že budete cestovat jen s palubním zavazadlem. V tomto roce pravděpodobně již s o mnoho nižší cenou počítat nelze, alespoň mimo občasných akcí kdy easyJet prodává letenky se slevou okolo 20%.

easyJet Paříž
Dle mého názoru jsou nyní lety easyJetu z Prahy do Paříže operovány v nešťastném čase, po 23:00 se z letiště Charles de Gaulle dostanete do centra pouze taxíkem, nebo autobusem Noctilien č. 143, přičemž tento autobus vás přiveze na zastávku Gare ‘d Est (kde je metro). Pařížské metro má ovšem v čase 00:30-5:00 hodin přestávku. Alternativně můžete zvolit zde popsaný způsob dopravy, nebo lety z Wroclawi – viz tento tip.

Ubytování v Paříži si zajistěte určitě s předstihem, pod tímto odkazem, naleznete tipy na ubytování, jenž si můžete zaknihovat online v češtině – bez rezervačních a storno poplatků.