Vítám Vás v novém roce a zároveň si Vám dovoluji doporučit vstřícně naceněné las minute zájezdy z Prahy do Egypta. Ty jsou aktuálně v prodeji od 10 900 Kč a jejich cena zahrnuje test na COVID-19! Test, po cestě tam i zpět, tedy budete mít zcela zdarma. Navíc, egyptské vstupní vízum do mnoha oblíbených letovisek je také zdarma, a to až do 30. dubna 2021.

EGYPT ALL INCLUSIVE od 10 990 Kč

TEST TAM i ZPĚT ZDARMACesta do Egypta

Lidé se při vstupu do Egypta musejí prokázat negativním testem na COVID-19 ne starším než 72 hodin. V letoviscích Šarm aš-Šajch, Hurgada, Taba, Marsa Alam lze test podstoupit po příletu na letišti za 30 dolarů (asi 700 Kč). Nicméně Ministerstvo zahraničních věcí ČR doporučuje absolvovat test ještě před odletem do Egypta. Děti do 6 let se testem prokazovat nemusejí. Osvobození od poplatku za egyptská vstupní víza se prodlužuje pro cestující do gubernií Jižní Sinaj, Rudé moře, Luxor a Asuán do 30. dubna 2021.

Návrat do ČR

Po návratu do ČR se musíte nahlásit prostřednictvím příjezdového formuláře hygienické stanici a následně absolvovat test, popřípadě karanténu. Výjimku z testování mají děti mladší 5 let.