Pokud se v listopadu chystáte na nějaký Low Cost výlet, co takhle prodloužený EuroVíkend v britském Manchesteru za necelé 3 000? Na začátku začnu kalkulaci nákladů – 2 056 Kč letenka + 864 Kč ubytování = 2 920 Kč za prodloužený víkend (čtvrtek až neděle) v Manchesteru.

Letenka Jet2 Praha Manchester Praha (viz náhled) za 2 056 Kč, jedná se o konečnou cenu zpáteční letenky (budete li cestovat pouze s příručním zavazadlem do 10 kg, rozměry: 56x45x25 cm) – pro představu zde je náhled palubního zavazadla o rozměrech 55x35x15 cm a objemu 35 l.

Pakliže si nabalíte zavazadlo k odbavení, k ceně zpáteční letenky si připočítejte 1 288 Kč (online Ceck-in).

Ceny 2 056 Kč dosáhnete s využitím slevy na Pelikan.cz

Jak na slevu letenky – v kroku rezervace č. 3 klikněte v levém sloupci na ikonu u „Vložte slevový kupon“ a vyplňte slevový kód: dáreček2011, případným kliknutím na křížek u pojištění jej zrušte (ušetříte tak další finance).

Britannia Airport Hotel 864 Kč za osobu na tři noci, přičemž Britannia Airport Hotel je vzdálen 5 kilometrů od letiště v Manchesteru a nabízí transfery fungující po celý den, bezplatné parkování a Wi-Fi. Najdete zde restauraci a bar. Centrum Manchesteru je od hotelu dostupné za 15 minut.
 title=
Vybavení pokoje: Lis na kalhoty, Posezení, Topení, Sprcha, Vana, Fén, Toaletní potřeby, Toaleta, Koupelna, TV, Telefon, Čajová konvice/Kávovar, Služba buzení/Budík