V režii nízkonákladového přepravce Norwegian Air, jsou právě v prodeji, first minute lety na Floridu (z Osla a Berlína) startující na ceně (v přepočtu) 7 268 Kč.

  • Oslo ⇆ Fort Lauderdale: 2 502 NOK (7 268 Kč) – Norwegian.no
  • Berlín ⇆ Fort Lauderdale: 2 944 NOK (8 553 Kč) – Norwegian.no
  • Oslo ⇆ Fort Lauderdale: €275 (7 431 Kč) – Norwegian.com
  • Berlín ⇆ Fort Lauderdale: €327 (8 836 Kč) – Norwegian.com
  • Nejlevněji v lednu a únoru 2017 (podle místa odletu)
  • Prodej do aktualizace tarifů či vyprodání míst
  • Byl let zrušen, zpožděn, máte jiný problém? – Vaše nároky

Florida – Fort Lauderdale / Miami

Fort Lauderdale a Miami dělí jen 40 km, přímo z letiště ve Fort Lauderdale jezdí do Miami vlak – tri-rail.com. Tri Rail – Android / iPhone / WP aplikace.

vlak-fll-mia

Cesta do Osla a Berlína

Nejlevnější nízkonákladové lety naleznete ve vyhledávači AZair.cz, jako místo odletu zadejte Česko a okolí. Zpáteční letenky z Prahy do Norska startují na částce 1 750 Kč, zpáteční lety z jihu Polska na cca 700 Kč. Nejlevnější jízdenky do Berlína nabízí společnost Student Agency a FlixBus.

Rezervace letenky v Norštině

Osobně letenky rezervuji v tak, že jedno okno internetového prohlížeče mám přeloženo a v druhém „nepřeloženém“ okně provádím rezervaci, korektní překlad stránek Norwegian.no nabízí internetový prohlížeč Chrome.

Low cost let do USA

Tyto lety trvají zhruba 10 hodin, přičemž v ceně není zahrnuto občerstvení. Do letadla si tedy vezměte „svačinku“ a za bezpečnostní kontrolou si kupte tekutiny.

Před cestou do USA nezapomeňte na autorizaci ESTA.

Cena v EUR

florida Cena zahrnuje poplatky a taxy + přepravu kabinového zavazadla do 10 kg. Poplatek za odbavené zavazadlo do 20 kg je €35 za jeden směr.

Cena v NOK

florida2 Cena zahrnuje poplatky a taxy + přepravu kabinového zavazadla do 10 kg. Poplatek za odbavené zavazadlo do 20 kg je €35 za jeden směr.