V globálních rezervačních systémech se právě objevily chybové tarify na Havajské ostrovy. Zpáteční letenky z Amsterdamu a Paříže jsou v prodeji již za úžasných 11 248 Kč. Neváhejte ani minutu, chyba bude brzy opravena!

AKTUALIZACE: Havaj z Helsinek za 9 390 KčNABÍDKA (klik).

Letenky Praha – Helsinky od 2 868 Kč – NABÍDKA (klik)

  • Prodej pouze několik hodin, plaťte ihned kartou

  Jedná se o chybový tarif, s rezervací přípojných letů do Paříte a Amsterdamu jakož i s rezervací ubytování tedy posečkejte až do konečného potvrzení rezervace a plaťte ihned platební kartou. Nebude-li rezervace potvrzena, částka za rezervaci Vám samozřejmě bude automaticky navrácena. Platnost tarifu si prosím u dopravce neověřujte, došlo by k okamžité úpravě ceny, tedy přesněji k navýšení na běžnou částku, což je přibližně 27 000 Kč.

  Do Paříže a Amsterdamu levněji

  Nejlevnější nízkonákladové spojení do Paříže a Amsterdamu naleznete ve vyhledávači AZair.cz. Letenky dopravce easyJet z ČR lze jednoduše hacknout (ponížit u nich cenu). Jak na to: Nejdříve si zarezervujte libovolný let ze Švýcarska, poté klikněte na PŘIDAT DALŠÍ LETY a zarezervujte si let z ČR do Paříže či Amsterdamu, let ze Švýcarska poté křížkem vpravo zrušte. Nad souhrnem přepněte na české koruny (náhled).

  Před cestou do USA nezapomeňte na autorizaci ESTA.

  letenky

  Havaj