Máte-li namířeno na Havajské ostrovy, neváhejte, letenky z Katovic a Wroclawi jsou právě v prodeji od 14 409 Kč. V případě zájmu neváhejte doslova ani minutu, nejlevnější termíny budou pravděpodobně rychle vyprodány. Preferujete-li odlet z Vídně (i v případě vyšší ceny) mrkněte zde.

  • V průběhu rezervace uplatněte promo kód www.dev.jaknaletenky.cz, jak na to podrobně
  • Prodej do aktualizace tarifu či vyprodání míst
  • Byl let zrušen, zpožděn, máte jiný problém? – Vaše nároky

Ubytování a Autopůjčovny

Doprava do Wroclawi

Přímo na letiště jezdí z ČR FlixBus, z Pardubic, Ústí nad Orlicí a okolí, se do Wroclawi dopravíte levně vlakem. Z Hradce Králové jezdí do Wroclawi autobusy společnosti Ecolines. Informace o dopravě z centra města, autobusového a vlakového nádraží, naleznete pod tímto odkazem. Pokud pojedete autem, zarezervujte si předem místo na tomto parkovišti.

Doprava do Katovic

Přímo na letiště jezdí z ČR FlixBus a Leo Express. Pokud pojedete autem, zaparkujte na parkovišti P2, kde s českou nebo slovenskou SPZ získáte slevu 50%, před cestou si stáhněte do mobilu, nebo vytiskněte tento kupón.

USA režim vstupu (ESTA)

Před cestou do Spojených států amerických nezapomeňte na autorizaci ESTA. Pokud Vámi zvolený let bude zahrnovat přestup v Kanadě, nezapomeňte na autorizaci eTA.

Zavazadla

Ceny zahrnují přepravu příručního zavazadla do 8 kg o maximálních rozměrech 55cm x 35cm x 22cm.