Byzantský chrám Hagia Sophia, „vodní katedrála“ Yerebatan Sarayi, Modrá mešita, a nespočet dalších jedinečných památek, je právě k vidění za pouhých 534 Kč, neboť právě na této částce startují přímé lety z Budapešti do Istanbulu.

  • Prodej do aktualizace tarifu či vyprodání míst
  • Byl let zrušen, zpožděn, máte jiný problém? – Vaše nároky

Z Prahy do Istanbulu za zhruba 1 400 Kč

Na trase Praha Budapešť jezdí hned několik autobusových dopravců (Eurolines, Orangeways, Student Agency) a zpáteční jízdenky jsou běžně dostupné od 800 Kč, v akcích i za nižší částku. Cena jízdenek z eShopu ČD se pohybuje okolo 1 000 Kč. Komplet cena za dopravu z Prahy do Istanbulu je tedy mimořádně vstřícná a za zvážení jistě stojí i několika denní pobyt ve vyhlášených budapešťských termálech.

Doprava po Istanbulu

Z letiště jezdí zhruba každou půlhodinu autobus E10 (či 10E) do Kadiköy ferry na trajekt. Autobusem E4 se dopravíte do evropské části města na zastávku Levent (zelené metro). Dražší letištní autobusy Havataş jezdí přes Bospor až na Taksim. Dopravě po Istanbulu se věnuje toto vlákno ve fóru. Využít můžete také vyhledávač spojení Hledejspoj.cz.

istanbul Budete-li cestovat pouze s malým kabinovým zavazadlem (náhled) a jste li členy Wizz Discount Clubu uvedené ceny jsou konečné. Nečlenové WDC musí počítat s příplatkem cca 540 Kč. Členství platí jeden rok a sleva se vztahuje také na spolucestující. Základní členství se většinou vyplatí přikoupit již v případě, že cestujete ve dvou lidech, nebo budete s Wizzairem cestovat častěji než jednou za rok. Podrobné informace – Wizzair.com.