Dubnové zpáteční lety z Vídně do Kodaně jsou právě v prodeji za (v přepočtu) 281 Kč. Váření cestovatelé, návštěva Kodaně se může proměnit v nezapomenutelný zážitek. Využijte jednu z mnoha půjčoven kol a vydejte se prozkoumávat zdejší památky. Zcela určitě se mezi jednotlivými památkami nezapomínejte osvěžovat dánským pivem. Bicykl pak vyměňte za loď a nechte se povozit po kodaňských kanálech. No na konec se třeba běžte vyblbnout do oblíbeného zábavního parku Tivoli.

Ubytování a Autopůjčovny

Doprava na vídeňské letiště

Využít můžete autobusy společností RegioJet, FlixBus a Leo Express či vlakové spoje (vlak s přestupem). Levné parkování u letiště naleznete na webu Parkvia.com.

Zavazadla

Cena zahrnuje přepravu příručního zavazadla s max. rozměry 40x20x25 cm. Pokud si zakoupíte prioritní nástupu do letadla (€6 až €14 za jeden směr, v závislosti na termínu cesty), pak si můžete na palubu vzít další zavazadlo do 10 kg (s max. rozměry 55x40x20 cm). Odbavené zavazadlo (s max. rozměry 55x40x20 cm) do 10 kg, zle přikoupit za €10 až €25 za jeden směr, v závislosti na termínu cesty. Ceny platí při zakoupení zavazadel na webu aerolinky spolu s rezervací letenky. Na letišti jsou ceny daleko vyšší.