Cestovatelům mířícím do Jihoafrické republiky vychází vstříc tarif italské letecké společnosti Alitalia. Letenky s odletem z Prahy do Johannesburgu a návratem do Káhiry (s delším přestupem v Římě) totiž dopravce nabízí za 6 927 Kč.
Nechte si však zavazadla odbavit jen do Říma a v navazujícím letu do Egypta nepokračujte. Z italské metropole leťte rovnou domů s jedním z několika evropských dopravců, nebo si na závěr cesty ještě užijte pár dní v Římě.

  • V průběhu rezervace uplatněte tento promo kód, jak na to podrobně
  • Cesty od druhé poloviny srpna 2018 do března 2019 (kromě Vánoc a Silvestra)
  • O sestavení itineráře si napište v diskuzi (uveďte počet cestujících a délku pobytu)
  • Prodej do aktualizace tarifu či vyprodání míst
  • Byl let zrušen, zpožděn, máte jiný problém? – Vaše nároky

Cesta z Říma domů

Přímé lety do Prahy z příletového letiště Fiumicino provozují České aerolinie, Alitalia a Vueling, alternativně lze využít Ryanair ze sekundárního letiště Ciampino (blíže k centru). K vyhledání nejlevnějších letů do ČR a okolí použijte vyhledávač Azair.cz.

BEZ VÍZ – Pokud do Jihoafrické republiky cestujete na dobu nepřesahující 90 dnů, budete potřebovat pouze český cestovní pas platný alespoň měsíc po plánovaném odjezdu ze země. Pozor Slováci víza potřebují.

Itinerář letu, zavazadla a cena

Lety z Říma do Prahy neobsahují odbavené zavazadlo, to si však můžete dokoupit, například u Českých aerolinií za 890 Kč.
JNB
PRG