Levněji už to snad ani nejde. Zpáteční letenky z polských letišť do Kanady jsou právě v prodeji od 6 701 Kč. V případě, že Vás některý z tarifů zaujal, s rezervací neváhejte ani minutu.

  • V průběhu rezervace uplatněte tento promo kód, jak na to podrobně
  • Cesty až do KVĚTNA 2020 (kromě Vánoc a Silvestra)
  • O termín si napište v diskuzi (uveďte destinaci, odletové letiště a počet cestujících)
  • Prodej do aktualizace tarifu či vyprodání míst
  • Byl let zrušen, zpožděn, máte jiný problém? – Vaše nároky

Podrobné informace o dopravě na letiště

Do Katovic se dopravíte vlaky Leoexpress či ČD. Autobusy Regiojet, Flixbus a Polskibus, z Ostravy jezdí do Katovic také Tiger Expres. K dopravě z Katovic na letiště pak můžete využít přímé expresními transfery nebo hromadnou dopravou. Do Krakova směřují přímo na letiště autobusy společnosti RegioJet, využít můžete také ČD, LEO Express či Flixbus (některé spoje těchto společností rovněž staví přímo na letišti). Jednosměrné jízdné z Ostravy stojí cca 200 Kč, nicméně v nabídce jsou zvýhodněné spoje také z dalších českých a moravských měst. Do Wroclawi pak pro cestu z Prahy využijte dopravce PolskiBus.com, nebo Simple Express. Zajímavou možností je také cesta vlakem z Pardubic. Jednosměrná Jízdenka Oredo nebo celodenní jízdenka+Polsko.

Ke vstupu na území Kanady pro turistický pobyt do šesti měsíců si zažádejte o povolení eTA z domova online – www.canada.ca. Poplatek za vystavení činí 7 CAD a víza obdržíte do emailu do 72 hodin.

Toronto z Katovic, náhled rezervace

YYZ Uvedené ceny zahrnují přepravu dvou příručních zavazadel o rozměrech 55x40x23 cm a 43x33x16 cm.


Porovnání cen

Úspora až 70 %, bonus až 5 000 Kč.

POROVNÁNÍ CEN