Se vstřícně neceněným letem na oblíbený řecký ostrov Korfu, vyrukovala low cost aerolinka Ryanair. Letenky z Prahy v termínu 27. SRPNA až 3. ZÁŘÍ dopravce nabízí za méně než 2 000 Kč. V případě, že Vás tato nabídka zaujala, neváhejte doslova ani minutu, nejlevnější letenky budou s největší pravděpodobností rychle vyprodány.PRAHA ⇆ KORFU

Letenky za 1 909 Kč

Cesty do Řecka a zpět bez testu! Od 1.července 2020 lze do Řecka cestovat bez testu, návrat z Řeka do České Republiky není testem podmíněn. Podrobně na webu Ministerstva zahraničí.

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

SLEVA až 50 %

TAKÉ na CELÝ ROK a s KOMPENZACÍ za ZRUŠENÝ LET

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ PODROBNĚ

AUTOPŮJČOVNY

POROVNÁNÍ CEN!

Zavazadla

Cena zahrnuje přepravu příručního zavazadla s max. rozměry 40x20x25 cm. Pokud si zakoupíte prioritní nástupu do letadla (€6 až €14 za jeden směr, v závislosti na termínu cesty), pak si můžete na palubu vzít další zavazadlo do 10 kg (s max. rozměry 55x40x20 cm). Odbavené zavazadlo (s max. rozměry 55x40x20 cm) do 10 kg, zle přikoupit za €10 až €25 za jeden směr, v závislosti na termínu cesty. Ceny platí při zakoupení zavazadel na webu aerolinky spolu s rezervací letenky. Na letišti jsou ceny daleko vyšší.