Vážení cestovatelé, sezónní lety z Vídně do Kostariky jsou právě v prodeji od 13 861 Kč. Důrazně doporučuji, vzhledem k aktuální situaci, kupujte letenky na poslední chvíli, byť budou dražší. Budete mít takřka jistotu, že se situace před odletem nezmění. Při vstupu do Kostariky se nebudete muset prokazovat negativním testem na COVID-19, nicméně aktuálně platí zpřísněné podmínky týkající se pojištění a finančních prostředků na cestu. Podrobnosti naleznete v textu níže.
V průběhu rezervace letenky uplatněte promo kód www.dev.jaknaletenky.cz, jak na to.Cesta na vídeňské letiště a zpět

Pokud cesta na vídeňské letiště proběhne bez zastávky test na COVID-19 absolvovat nemusíte. Po příletu musíte vyplnit a podepsat tento formulář.

Kostarika vstupní formality

Turistický pobyt do 90 dní je bezvízový. Test na COVID-19 není při vstupu do země potřeba. Nutné je ovšem pouze a jen toto pojištění (včetně lékařského ošetření s minimálním krytím 20 000 USD) a minimálně 4 000 USD na ubytování (pro případ výskytu příznaků během pobytu a nařízené karantény). Podrobné informace naleznete na webu mzv.cz.

Test po návratu do ČR

Po návratu do ČR se musíte nahlásit prostřednictvím příjezdového formuláře hygienické stanici a následně absolvovat test, popřípadě karanténu.

Zavazadla

Cena zahrnuje přepravu 2 příručních zavazadel (10 kg a 2 kg)