Vážení cestovatelé, znovu jsou v prodeji skvěle naceněné SRPNOVÉ lety z Prahy na Kypr do Larnaky a Paphosu. V obou případech jde o nové linky, přičemž Paphos obsluhuje Ryanair a Larnaku Wizz Air. Pokud Vás některý z tarifů zaujal, příliš neváhejte, nejlevnější místa budou pravděpodobně rychle vyprodána.

Od 20.6. lze cestovat na Kypr bez omezení, návrat do ČR není taktéž testem na Covid-19 podmíněn. Podrobné informace naleznete na webu Ministerstva zahraničí.LEVNÉ ZÁJEZDY

ŠPANĚLSKO KYPR ŘECKO

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

SLEVA až 50 %

TAKÉ na CELÝ ROK a s KOMPENZACÍ za ZRUŠENÝ LET

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ PODROBNĚ

AUTOPŮJČOVNY

POROVNÁNÍ CEN!

Wizz Air ceny

Na nejnižší cenu dosáhnete v případě, že jste členy Wizz Discount Clubu. Členství platí jeden rok a sleva se vztahuje také na spolucestující. Základní členství se většinou vyplatí přikoupit již v případě, že cestujete ve dvou lidech, nebo budete s Wizzairem cestovat častěji než jednou za rok. Podrobné informace – Wizzair.com.

Ryanair zavazadla

Cena zahrnuje přepravu příručního zavazadla s max. rozměry 40x20x25 cm. Pokud si zakoupíte prioritní nástupu do letadla (€6 až €14 za jeden směr, v závislosti na termínu cesty), pak si můžete na palubu vzít další zavazadlo do 10 kg (s max. rozměry 55x40x20 cm). Odbavené zavazadlo (s max. rozměry 55x40x20 cm) do 10 kg, zle přikoupit za €10 až €25 za jeden směr, v závislosti na termínu cesty. Ceny platí při zakoupení zavazadel na webu aerolinky spolu s rezervací letenky. Na letišti jsou ceny daleko vyšší.

Wizz Air zavazadla

Cena zahrnuje přepravu příručního zavazadla do do 10 kg s max. rozměry 40x20x25 cm.