Rezervace zpáteční letenky do ukrajinského Kyjeva (již na zítra), ale pozor za cenu 6400 Kč včetně všech poplatků, tedy nejlevněji, bylo možné letět z Mnichova let je operován ČŠA.. Nejlevnější zpáteční letenku z Prahy pak bylo možno zakoupit za 8 296 Kč, tento let operoval Aeroflot a cena taky zahrnuje všechny poplatky.

Pokud vám nejsou tyto ceny „proti srsti“ a budete v budoucnu, nebo třeba dnes cestovat do Kyjeva zkuste rezervaci letenky zde (vyplněním rezervačního formuláře srovnáte ceny mnoha aerolinií operujících tuto destinaci.

Kyjev (ukrajinsky Київ, Kyjiv, rusky Ки́ев, Kijev) je hlavní a největší město Ukrajiny a správní středisko Kyjevské oblasti. Město leží na řece Dněpr Kyjev má rozlohu 827 km² a čítá takřka tři milióny obyvatel, celá kyjevská aglomerace má cca tři a půl miliónů obyvatel. Kyjev patří k nejstarobylejším evropským městům, historické centrum Kyjeva se rozkládá na pahorcích nad pravým (západním) břehem Dněpru, reliéf města neobvykle členitý, Kyjev je (pro někoho možná překvapivě) jedno z nejzelenějších evropských měst.