Možná vám přijde vhod tip na zpáteční letenku do Neapole za 2 001 Kč, přičemž pakliže cestujete jen s příručním zavazadlem, je uvedená cena konečná náhled rezervace. Ovšem k rezervaci je potřeba využít slevový kupón prodejce letenek Pelikán u kterého můžete letenky za uvedenou cenu rezervovat.

Pelikán letenky Praha Neapol kalendář s volnými termíny.

Jak na slevu v kroku rezervace č. 3 klikněte v levém sloupci na ikonu u „Vložte slevový kupon“ a vyplňte slevový kód: dáreček2011, dále případným kliknutím na křížek u pojištění, zrušte pojištění (ušetříte tak další finance).

V rámci aktuální akční nabídky naleznete zpáteční letenky z Prahy do Neapole za 3 820 Kč na Letenka.orgpřičemž tato cena zahrnuje i přepravu zavazadel k odbavení.

Wizz Air příruční (kabinové) zavazadlo zdarma:
Cestující sebou na palubu letadla mohou vzít jeden kus příručního zavazadla o max. rozměrech 55x40x20 cm a maximální hmotnosti 10 kg.

Wizz Air poplatky za zavazadla k odbavení (zavazadla přepravovaná v zavazadlovém prostoru letadla): odbavení přes wizzair.com a telefonní centrum: za let cestujícího a za zavazadlo 405 Kč (zpáteční let 810 Kč). Poplatek za zavazadlo – odbavení na letišti: za let, cestujícího a za zavazadlo 810 Kč (zpáteční let 1620 Kč).