letuska-rim Letuska.cz, nabízí v rámci své velikonoční nabídky, mimo jiné zpáteční letenku z Vídně do Říma za 1 638,- Kč. Let je operován nízkonákladovými aeroliniemi Air Berlin. Letenky za tyto ceny lze rezervovat na listopad a prosinec 2010, i leden 2011. Letuska.cz, velikonoční akční nabídka.

Protože podzim je ještě daleko raději doplním že podle podmínek zveřejněných na Letuska.cz jsou letenky nízkonákladových dopravců nevratné, zda to znamená že tyto letenky nelze převystavit (změnit datum letu, nebo cestující) jsem nenašel. Dobrá zpráva, ale je že, rezervace se stává závaznou až v momentě vystavení letenky, tedy až po platbě. Do té doby jso letenky pouze rezervované.

Asiana Global Travel Service (Letuska.cz) je jedním ze dvou největších prodejců letenek, působících v ČR, k letenkám nabízí i rezervaci ubytování, zprostředkovává půjčení aut, víza a nabízí například i EuroVíkendy.

Letuška nabízí zajímavou službu s názvem dárkové poukazy, můžete lak svým blízkým darovat poukaz na služby, vaši blízcí si pak sami vyberou kam poletí, nebo zda poukaz využijí k využití jiných služeb Letušky.

Air Berlin – přestože se jedná o nízkonákladového dopravce, nabízí na palubě letadel občerstvení i noviny zdarma. Low Cost – Air Berlin, byl dvakrát oceněn titulem Nejlepší nízkonákladový letecký dopravce Evropy, v roce 2006 také oceněním Nejlepší světové Low Cost Airlines.