Máte-li namířeno do jižního Izraele, neváhejte, lednové letenky z Prahy a Berlína (Schönefeld) k Rudému moři do Eilatu, jsou dnes v prodeji od 254 Kč. V případě, že Vás nějaký z tarifů zaujal, neváhejte doslova ani minutu, nejlevnější letenky budou bleskově vyprodány.

  • Nejlevněji v LEDNU 2020
  • Prodej do aktualizace tarifu či vyprodání míst
  • Byl let zrušen, zpožděn, máte jiný problém? – Vaše nároky

Ubytování a Autopůjčovny

Doprava na letiště Berlín Schonefeld

Přímo k terminálu letiště jezdí z ČR autobusy společností RegioJet a FlixBus. Využít můžete také vlakové spoje, nicméně pak musíte přestoupit ve stanici „Berlin-Südkreuz“ na městskou železnici S-Bahn (linka S45). Jízdenka platí až na letiště, není tedy potřeba dokupovat další jízdenku na S-Bahn. Levné parkování u letiště pak naleznete na oficiálním webu letiště, nebo na Parkvia.com.

Bez víz

Turistický pobyt v Izraeli do 90 dní.

Zavazadla

Cena zahrnuje přepravu příručního zavazadla s max. rozměry 40x20x25 cm. Pokud si zakoupíte prioritní nástupu do letadla (€6 až €14 za jeden směr, v závislosti na termínu cesty), pak si můžete na palubu vzít další zavazadlo do 10 kg (s max. rozměry 55x40x20 cm). Odbavené zavazadlo (s max. rozměry 55x40x20 cm) do 10 kg, zle přikoupit za €10 až €25 za jeden směr, v závislosti na termínu cesty. Ceny platí při zakoupení zavazadel na webu aerolinky spolu s rezervací letenky. Na letišti jsou ceny daleko vyšší.