Nízkonákladové aerolinie Wizz Air právě nabízejí jarní lety na Kypr do Larnaky za méně než 20 EUR. Tradičně u podobných akcí platí, že nejnižší cenu dosáhnou jen ti nejrychlejší, v případě zájmu tedy s rezervací neotálejte. Bonusem u aerolinky Wizz Air pak je členství v Wizz Discount Clubu (WDC), neboť jen členové dosáhnou na nejnižší cenu, nicméně v tomto případě jsou ceny skvělé i bez členství v WDC.

  • Cesty od ÚNORA do KVĚTNA 2020, například: 4. – 10. května, 20. – 27. dubna, 27. – 29. března
  • Prodej do aktualizace tarifu či vyprodání míst
  • Byl let zrušen, zpožděn, máte jiný problém? – Vaše nároky

Ubytování a Autopůjčovny

Doprava na vídeňské letiště

Využít můžete autobusy společností RegioJet, FlixBus a Leo Express či vlakové spoje (vlak s přestupem). Levné parkování u letiště naleznete na webu Parkvia.com.

Wizz Air ceny

Na nejnižší cenu dosáhnete v případě, že jste členy Wizz Discount Clubu. Členství platí jeden rok a sleva se vztahuje také na spolucestující. Základní členství se většinou vyplatí přikoupit již v případě, že cestujete ve dvou lidech, nebo budete s Wizzairem cestovat častěji než jednou za rok. Podrobné informace – Wizzair.com.

Zavazadla

Cena zahrnuje přepravu příručního zavazadla do 10 kg s max. rozměry 40x30x20cm. Druhé velké kabinové zavazadlo (55x40x23cm) lze přikoupit službou Wizz priority za 8€ v každém směru.