V ceně (5 698 Kč) ZPÁTEČNÍ letenky má cestující přepravu 25 kg zavazadla zdarma. Cena letenky je včetně všech tax a letištních poplatků! Lety operuje Turkish Airlines – pohodlí ČTYŘ hvězdičkové letecké společnosti a nadstandardní servis na palubě.

Letenku za tuto cenu lze pro odlety v červnu, červenci a srpnu 2010 najít a rezervovat přes úvodní formulář na levné letenky TipTravel.cz, nebo zde vybírat z nabídky akční letenky Istanbul.

Vybírejte zde pokud dáváte přednost EuroVíkendu do Istanbulu.

Turkish Airlines je národní leteckou společností Turecka , se sídlem v Istanbulu. Provozuje 120 mezinárodních a 37 domácích linek mezi 158 letišti v Evropě, Asii, Africe a Jižní Americe. Letecká společnost má hlavní základnu na Atatürk mezinárodním letišti.

Úroveň bezpečnosti letů Turkish Airlines je v Evropě nejvyšší. Turkish Airlines dosáhla během kontrolního auditu 99,6 %, průměr členských společností AEA je 97,6 %. Navíc Asociace evropských dopravců AEA vyhlásila Turkish Airlines nejspolehlivější leteckou společností v přepravě a doručení zavazadel za rok 2006.

AEA The Association of European Airlines – Sdružení evropských leteckých společností.