Na internetových stránkách www.ltur.de. (najeďte myší na Super Last Minute a klikněte na Flüge) můžete nyní zarezervovat last minute charterové letenky aerolinií Condor a Air Berlin do mnoha exotických destinací za velmi zajímavé ceny, konkrétně viz tabulka níže.

destinace odlet z datum odletu délka pobytu cena
Maledivy Mnichov 10.10.2011 7 dnů 297 €
Keňa (Mombasa) Frankfurt 9.10.2011 7 dnů 347 €
Tanzánie Frankfurt 09.10.2011 7 dnů 447 €

Ubytování nejen v exotických destinacích můžete bez rezervačního poplatku (vše platíte až po příchodu na hotel) rezervovat na Booking.com

Keňa vstupní formality – Keňské jednorázové vstupní vízum můžete získat na všech mezinárodních letištích. Poplatek je 50 USD za vízum platné tři měsíce a 20 USD za jednorázové tranzitní vízum.

Maledivy vstupní formality – Ke vstupu na Maledivy není zapotřebí vízum. Jedinou podmínkou je platný cestovní doklad a dostatečné množství finančních prostředků. Za dostatečnou částku považují maledivské úřady minimálně 10 USD na každý den pobytu. Při vstupu do země je nutné vyplnit registrační kartu, kde je nutno (mimo jiné) uvést místo pobytu na Maledivách.

Tanzánie vstupní formality – Vízum získáte na letišti za 50 USD. Pro cesty na Zanzibar je nutné prokázat se při vstupu do země očkovacím průkazem, v němž je potvrzení o podstoupení očkování na žlutou zimnici, Zanzibar je souhrnný název pro 2 ostrovy při pobřeží Tanzánie.