Mezinárodní letiště v Düsseldorfu (DUS) se nachází 9 km od centra města a zhruba 730 km z Prahy, má 3 terminály je třetím největším v Německu.

Doprava na düsseldorfské letiště autem, trasa Praha – Letiště Düsseldorf je dlouhá přibližně 740 km a v ideálním případě vám zabere 7 hodin – trasa na mapě.

Parkování na letišti v Düsseldorfu, viz oficiální stránky letiště s tímto ceníkem parkového. Přičemž cenově nejlépe vychází dlouhodobé parkování v červené zóně – P23, P24 a P25: 1 – 8 dnů €39, 8 – 15 dnů €49, 15 < €59. Do Düsseldorfu vlakem a autobusem, přímý vlak z Prahy do Düsseldorfu vyjíždí denně v 18:29, příjezd do Düsseldorfu je v 6:54, více viz ČD noční vlaky, nebo na IDOS (na IDOSu najdete i několik vlakových spojů s přestupem). Do Düsseldorfu jezdí v současné době přímý autobusový spoj Student Agency z Prahy, přičemž cílovou destinací je Amsterdam. Cesta trvá cca 12 hodin, spoj lze vyhledat na IDOS.

Doprava z Düsseldorfu na letiště, při cestě vlakem (výše uvedený přímý spoj) můžete na nádraží Düsseldorf HBF, přesednout na vlak jedoucí na letiště (Düsseldorf Flughafen Terminal) kde budete v 7:15. Na letiště (zastávka Düsseldorf Flughafen Terminal) jezdí z centra tramvaj (S-Bahn číslo 7, označováno taky jako S7), přičemž zastávka tramvaje je dobře dostupná jak z vlakového nádraží (HBF), tak z nádraží autobusového.