Blíží se čas letních prázdnin a tak se třeba někomu budou hodit tipy na levné letenky na španělskou Malorku, překvapivě na tento baleárský ostrov můžete letět nejpevněji z Prahy, což budou určitě mnozí kvitovat.

HOLIDAYS Czech Airlines letenka z Prahy

Praha – Malorka – Praha (odlet 13. 7. 2011 / návrat 3. 8. 2011) za 2 990 Kč, cena zahrnuje poplatky a taxy, jakož i přepravu zavazadel (příruční zavazadlo na palubu: do 5 kg, odbavené zavazadlo: do 20 kg) detail nabídky.

Ryanair letenka z Bratislavy

S nízkonákladovým Ryanairem se na začátku prázdnin dostanete z Bratislavy na Malorku a zpět za 146 euro (viz tento náhled), teto ceny ovšem dosáhnete jen pokud za letenku zaplatíte pomocí MasterCard Prepaid a nepovezete sebou zavazadlo k odbavení. Pokud zvolíte jiný způsob platby, zpáteční letenka bez zavazadel k odbavení vás vyjde na 157,74 €, na kolik vás v případě letu s Ryanairem příjde přeprava zavazadel k odbavení, najdete v tabulce níže:

Ryanair zavazadla cena rozměr váha
příruční kabinové zavazadlo 0Kč 55x40x20cm 10kg
zavazadlo k odbavení (za jeden let odbavení online) 15/20€ 81x119x119cm 15kg
zavazadlo k odbavení (za jeden let odbavení na letišti nebo telefonicky) 35/40€
Vyšší cena je platnápro odlety 1. červen – 21. září včetně.

Ryanair zavazadla

Charter z Norimberka

Za 3 249 Kč, včetně všech poplatků a tax, vás pak vyjde charterový let Norimberk – Malorka – Norimberk, který můžete rezervovat v českém jazyce například na Dovolená.cz, viz náhled pod tímto textem:
Mallorca-letenka-z-nemecka

Ubytování na Malorce

Levné ubytování na Malorce si můžete nezávazně a v češtině zaknihovat na booking.com.