K výpravě do Libanonu a prohlídce Bejrútu, jenž bývá přezdíván Paříž blízkého východu, vybízí nízkonákladové aerolinie Laudamotion. Zpáteční letenky z Vídně dnes dopravce nabízí za 35,76 EUR. Vážení cestovatelé, Bejrútu je jedno z nejstarších měst na světě, trvale je obýváno přibližně 5 tisíc let! Vzhledem k tomu, že se jedná o květnové termíny, určitě nezapomeňte na plavky.

  • Odlety 17/24. KVĚTEN, návraty: 20/27. KVĚTEN
  • Prodej do aktualizace tarifu či vyprodání míst
  • Byl let zrušen, zpožděn, máte jiný problém? – Vaše nároky

Ubytování a Autopůjčovny

Vízum po příletu

Podrobné informace naleznete na www.mzv.cz.

Doprava na vídeňské letiště

Využít můžete autobusy společností RegioJet, FlixBus a Leo Express či vlakové spoje (vlak s přestupem). Levné parkování u letiště naleznete na webu Parkvia.com.

Zavazadla

Cena zahrnuje přepravu příručního zavazadla s max. rozměry 40x20x25 cm. Pokud si zakoupíte prioritní nástupu do letadla (€6 až €14 za jeden směr, v závislosti na termínu cesty), pak si můžete na palubu vzít další zavazadlo do 10 kg (s max. rozměry 55x40x20 cm). Odbavené zavazadlo (s max. rozměry 55x40x20 cm) do 10 kg, zle přikoupit za €10 až €25 za jeden směr, v závislosti na termínu cesty. Ceny platí při zakoupení zavazadel na webu aerolinky spolu s rezervací letenky. Na letišti jsou ceny daleko vyšší.