Prodejce letenek Pelikán nyní nabízí zpáteční letenky nízkonákladové letecké společnosti Wizzair z Prahy do Milána (Miláno Bergamo) na červenec 2011 za 1 591 Kč. Pakliže budete cestovat jen s příručním zavazadlem cena je konečná a bez přirážky za způsob platby, ovšem při rezervaci musíte využít slevu*, letenky Praha Miláno a zpět 1 591 Kč náhled rezervace.

Letenky prodejce Pelikán se slevou – vyhledávání/rezervace.

*Jak na slevu v kroku rezervace č. 3 klikněte v levém sloupci na ikonu u „Vložte slevový kupon“ a vyplňte slevový kód: dáreček2011, dále případným kliknutím na křížek u pojištění, zrušte pojištění (ušetříte tak další finance).

Wizzair příruční (kabinové) zavazadlo zdarma
Cestující si s sebou na palubu letadla mohou vzít jeden kus příručního zavazadla o maximálních rozměrech 55x40x20 cm a maximální hmotnosti 10 kg. Kromě toho mohou cestující přepravovat níže uvedené předměty:
kabát nebo přikrývku
mobilní telefon
čtení na dobu letu
pro děti mladší než dva roky: jídlo, skládací dětský kočárek nebo malou postýlku
pár berlí pro tělesně postižené cestující

Wizzair poplatky za zavazadla k odbavení (zavazadla přepravovaná v zavazadlovém prostoru letadla) – odbavení přes wizzair.com a telefonní centrum: za let cestujícího a za zavazadlo 405 Kč (zpáteční let 810 Kč). Poplatek za zavazadlo – odbavení na letišti: za let, cestujícího a za zavazadlo 810 Kč (zpáteční let 1620 Kč).

Letiště Miláno Bergamo (Bergamo Orio Al Serio), je vzdáleno cca 45 km od Milána, přímé spojení letiště s Milánem nabízejí pouze autobusy. Tip: pěšky, nebo autobusem lze dojít/dojet do blízkého města Bergama a pak jet z Bergama do Milána vlakem.

Hotely a hostely – rezervace levného ubytování.