Ltur.de je německý server jenž je nejen mezi českými cestovateli oblíben zejména pro poměrně časté nabídky letenek zájezdů a last minute pobytů za velmi nízkou cenu.

Ltur Ltur
Last minute, zájezdy a letenky aktuální nabídka ⇒ Ltur.de
Ltur.de hlavní stránka

Pobyty (zájezdy) můžete vyhledávat pomocí formuláře, nebo se jednoduše z hlavní strany dostanete na jejich akční nabídku, pomocí formuláře můžete samozřejmě vyhledávat také letenky, jak se dostanete na aktuální akční nabídku letenek se dozvíte níže.

Rezervace letenky z nabídky Super Last Minute

www.Ltur.deSuper Last MinuteFluge
Super last minute Ltur.de
Po kliknutí na požadovanou nabídku se vám v defaultním nastavení objeví dvě ceny, přičemž cena jenž se zobrazuje černě je cena za jednu osobu a cena zvýrazněna fialovou barvou za osoby dvě, viz tento náhled. Po kliknutí na cenu jenž je zvýrazněna fialovou barvou zahájíte rezervační proces kde pak máte možnost zvolit požadovaný počet osob.

Rezervace letenky z nabídky Flug

www.Ltur.de, klik na FlugFlugstrecken ⇒ (viz níže)
flug

  • Kurzstrecke – krátké lety
  • Mittelstrecke – středně dlouhé lety
  • Langstrecke – dlouhé lety
  • One Ways – jednosměrné letenky

Paradoxně pod každou z těchto položek menu Super Last Minute / Flug, zpravidla najdete odlišnou nabídku a v obou případech se bude jednat zejména o last minute letenky.

Platba
Rezervaci můžete zaplatit z rakouského či německého bankovního účtu (např. spk-on.cz), pomocí PayPalu, nebo pomocí běžné platební katy umožňující online platby na internetu (samozřejmě i české). K rezervaci je samozřejmě potřeba alespoň základní znalost němčiny, ale základní informace na Ltur.de najdete také česky (vlaječky vpravo nahoře). Elektronické letenky či vouchery obdržíte ihned po dokončení rezervace emailem.