Cestovatelům zvažujícím letní pobyt na Maltě vychází vstříc nízkonákladové aerolinie WizzAir. Letenky z Vídně dopravce nabízí od 35 EUR, což je dle aktuálního kurzu 940 Kč.

Cestovní pojištění zahrnující kompenzace za zpoždění či zrušení letu, také například na celý rok (pro více cest), naleznete po vyplnění vašich údajů pod tímto odkazem. Kompenzace za zpoždění či zrušení letu nabízí pojišťovny AXA v balíčku Excellent a pojišťovny Slavia v balíčku Dovolená letadlem.  • Letenky Vídeň ⇆ Malta od 35 EUR –› Wizzair.com
  • Nejlevněji v ČERVENCI, SRPNU a ZÁŘÍ 2020
  • Prodej do aktualizace tarifu či vyprodání míst

Autopůjčovny a pojištění

Ubytování

Wizz Air ceny

Na nejnižší cenu dosáhnete v případě, že jste členy Wizz Discount Clubu. Členství platí jeden rok a sleva se vztahuje také na spolucestující. Základní členství se většinou vyplatí přikoupit již v případě, že cestujete ve dvou lidech, nebo budete s Wizzairem cestovat častěji než jednou za rok. Podrobné informace – Wizzair.com.

Doprava na vídeňské letiště

Využít můžete autobusy společností RegioJet, FlixBus a Leo Express či vlakové spoje (vlak s přestupem). Levné parkování u letiště naleznete na webu Parkvia.com.

Zavazadla

Cena zahrnuje přepravu příručního zavazadla do do 10 kg s max. rozměry 40x20x25 cm.