Vážení cestovatelé, společnost Air Canada ve spolupráci se Swiss Air Lines, a aerolinie KLM, právě nabízejí skvěle naceněné letenky na na poloostrov Yucatán do Cancúnu. Přičemž tarif dopravců Air Canada a Swiss Air Lines zahrnuje přestup v Kanadě, tedy v tomto případě je nutná autorizace eTA, při využití tarifu společnosti KLM se autorizaci eTA vyhnete.

  • V průběhu rezervace (na Pelikan.cz) uplatněte promo kód www.dev.jaknaletenky.cz, jak na to podrobně
  • KLM, termíny: 11. – 25. BŘEZEN, 18. BŘEZEN – 1. DUBEN, 25. BŘEZEN – 6. DUBEN a některé další
  • Prodej do aktualizace tarifu či vyprodání míst
  • Byl let zrušen, zpožděn, máte jiný problém? – Vaše nároky

Ubytování a Autopůjčovny

Doprava na letiště do Mnichova

Využít můžete autobusy společností RegioJet a FlixBus či vlakové spoje z webu ČD. Mnoho spojů míří přímo na letiště, přičemž ceny jízdenek startují na 379 Kč. Levné parkování u letiště naleznete na webu Parkvia.com.

Doprava na letiště Berlín Tegel

Využít můžete autobusy společností RegioJet a FlixBus či vlakové spoje z webu ČD. Všechny tyto spoje míří do centra odkud se na letiště dopravíte autobusy číslo 109, 128, X9 a TXL. Levné parkování u letiště naleznete na webu Parkvia.com.

Zavazadla

Air Canada a Swiss Air Lines: Tarif zahrnuje přepravu příručního zavazadla + VELKÉ (odbavené) zavazadlo do 23 kg. KLM: Tarif zahrnuje přepravu dvou příručních zavazadel o rozměrech 55x35x25 cm a 40x30x15 cm o celkové maximální váze 12 kg.

Bez víz

Turistický pobyt v Mexiku do 90 dní je bezvízový.