Na LetenkyUSA.eu se mi podařilo najít velmi zajímavé ceny letenek do Miami (Florida USA). Věřím, že tyto ceny potěší nejen Standu Grosse, který si na Miami před nedávnem koupil „letní byt“, ale i návštěvníky tohoto webu. Největší výhodu vidím v tom, že zpáteční letenky, za velmi rozumné ceny lze rezervovat na již na lety uskutečněné v září 2010, v současné době tedy není nutné rezervovat letenky s velkým předstihem. Na druhé straně, pokud plánujete návštěvu Floridy s rezervací neváhejte, běžně stojí letenka do Miami lehce pod 20 000 Kč a často tuto cenu i o několik tisíc přesáhne.

Všechny zde uvedené ceny jsou za letenky zpáteční a zahrnují všechny poplatky a taxy. Uvedené a podobné ceny (rozdíl v rámci stokorun) najdete u letů od 15. září 2010 do konce ledna 2011. Rezervovat letenky za tyto ceny můžete na letenky USA (LetenkyUSA.eu).

Z nabídky září 2010

  • Air France, Delta Air Lines – Letenky Vídeň – Miami od 14 557 Kč
  • British Airways, Air Berlin – Letenky Mnichov – Miami od 14 824 Kč

Tip pro ty kteří případnou cestu na Floridu plánují na listopad a nemají to do prahy daleko. United Airlines, listopad 2010, letenka z Praha do Miami a zpět 15 093 Kč.

ScreenShot listopad 2010 Praha Miami.