Minimálně na březen a duben 2012 můžete najít na Pelikan.cz letenky na trase Miláno – Manila – Praha za 12 018 Kč. V případě zájmu o tento tarif postupujte následovně – v rezervačním formuláři na Pelikan.cz, zvolte „Návrat z jiného města“ vyplňte odlet/návrat dle tohoto náhledu a zadejte vámi požadované datum odletu a návratu. Tipy na levné ubytování naleznete pod odkazy jenž následují – ubytování Filipíny, ubytování Manila.

Klikněte pro zvětšení
letenka filipiny

Výše uvedené lety operují aerolinie China Southern Airlines, cena letenky tedy mimo veškerých poplatků a tax zahrnuje taktéž bezplatnou přepravu zavazadel: odbavené zavazadlo do 23 kg s max. výška + délka + šířka do 158 cm, palubní zavazadlo smí vážit až 12 kg, maximální rozměry palubního zavazadla jsou 55x35x25 cm.

Lety na trase Praha Miláno operují například nízkonákladové aerolinie Wizz Air a easyJet, do Milána se dostanete též autobusy společnosti StudentAgency.

Pro turistický pobyt na filipinách do 21 dnů nepotřebují držitelé ČR pasů vízu, plánujete li delší pobyt je nutné o vízum zažádat na velvyslanectví v Praze. Cestovní pas musí být platný ještě 6 měsíců po plánovaném odletu z Filipín.