Moskva všechna letiště (IATA: MOW), moskevská letiště Vnukovo, Sheremetyevo, Domodedovo. Praktické informace doprava z letišť do centra Moskvy a ubytování poblíž letišť či v moskevském centru.

Moskva všechna letiště IATA: MOW, budete li v rezervačních systémech vyhledávat letenky do Moskvy – MOW budou vám nabídnuty letenky na letiště Vnukovo, Sheremetyevo Domodedovo, přičemž preferována bude nejlevnější letenka.

Letiště Sheremetyevo IATA: SVO, z letiště jezdí od moskevského centra vlak, přičemž cesta trvá cca 35 minut. Vlak jezdí na trase Sheremetyevo – Savyolovsky (Савёловский вокзал). Nabídky ubytování poblíž letiště Sheremetyevo.

Letiště Domodedovo IATA: DME, z tohoto letiště vede železniční trať na nádraží Pavaletsky kde je i stanice metra. Cesta vlakem trvá přibližně 40 minut. Vlaky jezdí v intervalu 30–60 minut a to v obou směrech. Dopravu z letiště Domodědovo do centra Moskvy zajišťuje i kyvadlová autobusová doprava, přičemž autobusy z letiště vyjíždí každých 15 minut. Nabídky ubytování poblíž letiště Domodedovo.

Letiště Vnukovo IATA: VKO, pro dopravu na a z letiště je nejlepší použít expresní autobusy vyjíždějící ze stanice metra Jugozapadnaja. Cesta trvá necelou hodinu. Nabídky ubytování poblíž letiště Vnukovo.

Letenky na moskevská letiště, letenky Moskva – rezervace + akční nabídka letenek do Moskvy.

Ubytování v Moskvě, bez rezervačních poplatků a za rozumné ceny můžete rezervovat na Booking.com.

Ruské federace víza, pro cesty do Ruska je zapotřebí vízum, více informací o vízových formalitách do Ruska, najdete na prague.rusembassy.org.