Parkování na letišti může celkové náklady vynaložené na cestu letadlem dosti zvýšit a tak vám dnes nabídnu několik tipů na to kde v blízkosti pražského letiště parkovat na hlídaném parkovišti za slušný peníz. Ale ještě předtím si vás dovolím upozornit na starší příspěvek věnující dopravě na letiště se slevou vlakem.

Air-parking.cz

Stehelčeves, ul. Hlavní 130. Parkoviště zajišťuje odvoz na letiště a z letiště zpět na parkoviště, přičemž přeprava je v ceně parkového. Na tomto parkovišti vás například týden parkování vyjde na 500 Kč, kompletní ceník najdete zde.

Parkovaniuletiste.eu

Praha 6, ul. Reinerova 5 (u Hornbachu). Parkoviště zajišťuje odvoz na letiště a z letiště zpět na parkoviště, přičemž přeprava je v ceně parkového. Na tomto parkovišti vás například týden parkování vyjde na 550 Kč, kompletní ceník najdete zde.

Parkujuuletiste.cz

Hostivice, ul Čsl.armády (areál autobazaru H CAR). Ttransfer na letiště a zpět je za poplatek 100 Kč. Na tomto parkovišti vás například týden parkování vyjde na 550 Kč, kompletní ceník najdete zde.

Prg.aero

Pro mě překvapivě nízkou cenu (750 Kč za týden) můžete dosáhnout i pokud se rozhodnete využít kryté parkoviště – Parking D, umístěný přímo na letišti a parkování si zarezervujete online viz tento náhled, online kalkulačku parkování z Prg.aero naleznete zde.