Aktualizace letenky na trase Madrid → Lima → Frankfurt za 8 189 Kč, například (klik na datum): 3-20.X, 7-20.X, 14-24.X, 15-31.X, 15.X-4.XIdalší termíny.

Chcete-li ve výsledku vyhledávání změnit počet cestujících klikněte na “Nové hledání” – náhled (klik), zvolte počet cestujících a klik na “Pokračovat“.

původní text:
Nejen na období prázdnin, ale také na jarní měsíce jsou aktuálně dostupné letenky dopravce TAM Airlines z Evropy do Peru za velmi zajímavé částky.

Sleva a rezervace letenky: Uvedených cen dosáhnete pomocí tohoto PK, tarifní podmínky omezují odlety do 30. června, rezervace je možná do vyprodání nejzazší datum je však 25. dubna. Jak na změnu data a počtu cestujících – klik.

Na mnichovské letiště jezdí z Prahy autobusy společnosti Student Agency, přičemž jednosměrná jízdenka stojí cca 750 Kč. Prahu a Mnichov propojují také němečtí dopravci – více. Informace o mnichovském letišti naleznete zde.

Návrat z Madridu do ČR, nebo okolních zemí vás přejde zhruba na 1 000 Kč, nízkonákladová letecká spojení naleznete pod tímto odkazem.

Do Peru bez víz, Peruánská republika – více informací.

peru-lima

Cena zahrnuje přepravu zavazadla do 23 kg, (palubní zavazadlo do 5 kg).