Na hlavní turistickou sezónu (listopad až leden) si nyní můžete zaknihovat zpáteční letenky z Prahy na malebné pláže indického státu Goa za 10 481 Kč. Nabídka již pravděpodobně není aktuální v rezervačním systému již letenky za tuto cenu dostupné nejsou.

Alternativně jsou ovšem letenky do Goa a zpět za méně než 10 000 Kč dostupné z Varšavy a to v polském rezervačním systému Tripsta.pl (zde až do 17. května zakoupíte letenky bez rezervačního poplatku), do Varšavy a zpět se pak za cca 400 Kč dostanete autobusem společnosti PolskiBus, přičemž ceny 400 Kč za zpáteční jízdenku dosáhnete za předpokladu včasné rezervace, ale podaří li se vám využít některou z promo akcí dopravce, může vás zpáteční jízdenka přijít i na méně než 20 Kč.
letenky z Tripsta.pl 1 684 PLN je cca 9 937 Kč (klikněte na náhled pro zvětšení)
waw-goa
Budete li vyhledávat lety pomocí (+/-3 dny), systém nezobrazí lety za nízké ceny, vyhledávejte proto konkrétní data s odletem v pátek a návratem v sobotu, nebo v neděli.

Bezplatná přeprava zavazadel v ekonomické třídě: Jet Airways příruční zavazadlo do 7 kg / odbavené do 20 kg. Oman Air příruční zavazadlo do 7 kg / odbavené do 30 kg. Air France odbavené zavazadlo do 23 kg a palubní zavazadlo max: 55x35x25 cm až 12 kg.

Pro pobřeží indického státu Goa se vžil název sun’n’sand, tedy „slunce a písek“, celkem 101 km pobřeží tvoří z velké části dlouhé, široké a více méně prázdné pláže, viz tyto fotografie, ubytování v oblasti si můžete po tímto odkazem zabookovat již za 100 Kč na osobu a noc. Indické vstupní vízum vám do 8 dnů za cca 850 Kč vystaví indické velvyslanectví v Praze.