Konečné ceny 6 805 Kč dosáhnete kombinací leteckých dopravců easyJet a Alitalia. EasyJet 20. leden 2012 (večer) let Praha Milán Malpensa za 779 Kč (platba skrze Visa Electron). Alitalia 21. leden 2012 (dopoledne), let Milán Malpensa – New York s návratem do Vídně (návrat takřka kdykoli v lednu a únoru) 6 026 Kč – této ceny dosáhnete za pomocí slevového kódu, viz „Naše tipy“ níže, rezervaci tohoto letu učiníte zde.

Nemíníte li trávit noc v Miláně na letišti zde najdete několik tipů na levné ubytování, k dopravě mezi Vídní a ČR můžete využít například autobusového dopravce Eurolines.

V případě že easyJetu zaplatíte skrze Visa Electron, cena 6 805 Kč zahrnuje veškeré poplatky a taxy a též přepravu odbaveného zavazadla do 20 Kg a příručního zavazadla do 8 kg a max. 55x35x25 cm. Takovéto cenově výhodné kombinace letů Praha – Milán a Milán – New York – Vídeň, můžete dosáhnout i v dalších lednových a únorových termínech.

Ubytování New York, tip na nízkonákladové ubytování na Manhattanu naleznete zde, další ubytovací kapacitu po celém New Yorku pak pod tímto odkazem.