Pro rezervace učiněné do 13. listopadu 2012 nabízí low cost aerolinie easyJet letenky s až 20% slevou. A například, letenky na trase Praha – Katánie a zpět, s přestupem v Miláně, tak můžete zakoupit již za 1 804 Kč, přičemž, této a podobných cen, dosáhnete v několika lednových a únorových termínech (2013) a to aniž byste byli nuceni v Miláně přespat!!!

Z Katánie (Catanie) to je pod Etnu, necelých 40 kilometrů, přičemž na nejvyšší evropské činné sopce, si můžete v lednu a únoru také zalyžovat, ovšem v údolích je na Sicílii v zimě příjemně teploučko – průměrná denní teplota se v lednu a únoru pohybuje okolo 13°C.

(pro zvětšení na screenshot klikněte)
praha-sicilie
Budete li cestovat ve dvou lidech a jen s palubním zavazadlem bez omezení hmotnosti, uvedené ceny jsou konečné. Ale, budete li si například chtít na Etně zalyžovat s vlastním lyžařským vybavením, jeho přeprava vás vyjde na 800 Kč za osobu a let, tedy na 3 200 Kč!!!

Ubytování v Katánii a po celé Sicílii, si bez rezervačních a storno poplatků můžete zaknihovat na Booking.com, budete li si chtít na Sicílii vypůjčit auto, klikněte zde.