Hrdiny těchto dní, kteří riskovali své zdraví péčí o ty, jenž byli infikovaní koronavirem, se rozhodly odměnit luxusní aerolinie Qatar Airways. Zdravotnímu personálu z celého světa dopravce rozdá 100 tisíc zpátečních letenek. Přihlásit se mohou zdravotní sestry, laboratorní technici, kliničtí výzkumníci, farmaceuti a samozřejmě i lékaři, také z České republiky.

Podmínky akce

Vybraní pracovníci si budou moci rezervovat až dvě bezplatné zpáteční letenky v ekonomické třídě, a to kamkoliv, kam aerolinky standardně létají. Navíc, získají 35% slevu na produkty v bezcelní zóně na mezinárodním letišti Hamad v Dauhá. Nutno ovšem dodat, že v ceně nebudou zahrnuty letištní taxy, což představuje několik desítek eur.

Jak se přihlásit

Zdravotníci se mohou přihlásit zde do 18. května (22:59). Majitelé bezplatných letenek budou vyhlášeni 19. května 2020. Následně obdrží unikátní promo kód, který bude možné uplatnit na jakýkoliv let společnosti Qatar Airways. Letenku mohou rezervovat v libovolném termínu do 26. listopadu. V případě, že zdravotník nebude moci vycestovat, termíny si bude moci bezplatně změnit.